خانه / اخبار / اختلافات مربوط به بولوار نماز مشهد حل شد…

اختلافات مربوط به بولوار نماز مشهد حل شد…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد هادی مهدی نیا افزود: در جلسه امروز مقرر شد پرونده اراضی آبشار و پادگان لشگر در جلسه روز هشتم بهمن شورای عالی شهرسازی و معماری بررسی و تصویب شود و همزمان بولوار نماز مشهد نیز در دسترس شهروندان قرار گیرد.
وی اظهار داشت: جلسه امروز بسیار مثبت بود و بر اساس قول محمد ایزدی معاون معماری وزیر راه و شهر سازی، قرار است موضوع بولوار نماز و تمام جزئیات مرتبط با اراضی آبشار و پادگان لشکر 77 و همچنین خیابان ‌های فرعی در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری تعیین تکلیف شود.
مهدی نیا ادامه داد: قرار شد یک مکانیزم اجرایی برای نحوه اجرای طرح انتقال پادگان و در دسترس قرار گرفتن فضاهای عمومی برای شهروندان مشخص و مورد توافق قرار گیرد.
روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: این شورا از مردم عزیز و نجیب به ‌خاطر رنج و مشقت ‌هایی که با بسته بودن بولوار نماز در 6 ماه گذشته متحمل شده ‌اند، عذرخواهی می‌ نماید و تقاضا دارد برای مدتی دیگر صبوری فرمایند تا نمایندگان آنان در مدیریت شهری با رویکرد دفاع از حقوق مردم و شهر، مشکل را برطرف نمایند.
عملیات اجرایی بولوار نماز در محدوده ارتفاعات جنوبی مشهد اوایل سال 1390 آغاز شد.
این بولوار با هفت کیلومتر طول از پارک خورشید آغاز می ‌شود و پس از عبور از تقاطع بولوارهای هاشمیه، سرافرازان، دلاوران، خاقانی و شهید کاوه به بزرگراه شهید کلانتری می‌ رسد.
پروژه بولوار نماز به دلیل مشکلاتی با دستگاههای اجرایی به رغم پایان عملیات ساخت هنوز افتتاح نشده است.
7505/ 6053

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

برخی دستگاه های اجرایی به بنگاه معاملاتی تبدیل شده اند…

به گزارش ایرنا مرتضی علیخانی روز یکشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری قزوین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *