خانه / اخبار / استاندار یزد: مدیران دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند…

استاندار یزد: مدیران دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند…

به گزارش ایرنا ، محمود زمانی قمی روز شنبه در بیستمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در مهریز افزود: برای حل مسائل و پیگیری تحقق اقتصاد مقاومتی باید مقررات رعایت و اقدام لازم به عمل آید.
وی ادامه داد: رعایت کامل قانون در رفع موانع توسعه اقتصادی استان از عمده مسائل مهمی است که تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید با جدیت برای انجام آن وظایف خود پیگیری و محقق کنند.
استاندار یزد با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی یک ضرورت و مورد تاکید مقام معظم رهبری است تصریح کرد: نشست های اقتصاد مقاومتی و همچنین رسیدگی به وضعیت اقتصادی و معیشت مردم جزو اولویت ها و مسائل اصلی کشور است .
زمانی قمی گفت: تمام مدیران اجرایی با تمام توان باید برای اجرایی شدن برنامه های نظام و انقلاب اسلامی در موضوع اقتصادی و حل مسائل و همچنین اقتصاد مقاومتی عنایت خاص داشته باشند.
در این نشست همچنین مسائلی شامل استقرار گمرک در بندر خشک ، رفع مشکل واگذاری زمین های درخواستی برای توسعه شهرک صنعتی و تعیین تکلیف وضعیت ورودی شهرک مهریز بررسی شد.
اصلاح و احیای قنات انارستان و تصمیم گیری درباره هشت خانه باغ موجود در شهرستان مهریز نیز از دیگر مسائل مهمی بود که در خصوص آن بحث و بررسی شد.
استاندار یزد در سفر خود به مهریز با ادای احترام به مقام شهیدان از تعدادی طرح های صنعتی و تولیدی بازدید و با امام جمعه و فرماندار و همچنین مدیران اجرایی دیدار کرد.
مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: محمدحسین فلاح

انتهای پیام /*


< ایرنا>لینک منبع

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

یک مسئول: مخالفان طرح انتقال آب از دریای عمان، راهکار بدهند…

محمد علایی روز سه شنبه در دومین روز برپایی جشنواره فناوریهای آب در مشهد افزود: ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *