خانه / اخبار / استاندار یزد: مدیران دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند…

استاندار یزد: مدیران دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی چاره اندیشی کنند…

به گزارش ایرنا ، محمود زمانی قمی روز شنبه در بیستمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در مهریز افزود: برای حل مسائل و پیگیری تحقق اقتصاد مقاومتی باید مقررات رعایت و اقدام لازم به عمل آید.
وی ادامه داد: رعایت کامل قانون در رفع موانع توسعه اقتصادی استان از عمده مسائل مهمی است که تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید با جدیت برای انجام آن وظایف خود پیگیری و محقق کنند.
استاندار یزد با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی یک ضرورت و مورد تاکید مقام معظم رهبری است تصریح کرد: نشست های اقتصاد مقاومتی و همچنین رسیدگی به وضعیت اقتصادی و معیشت مردم جزو اولویت ها و مسائل اصلی کشور است .
زمانی قمی گفت: تمام مدیران اجرایی با تمام توان باید برای اجرایی شدن برنامه های نظام و انقلاب اسلامی در موضوع اقتصادی و حل مسائل و همچنین اقتصاد مقاومتی عنایت خاص داشته باشند.
در این نشست همچنین مسائلی شامل استقرار گمرک در بندر خشک ، رفع مشکل واگذاری زمین های درخواستی برای توسعه شهرک صنعتی و تعیین تکلیف وضعیت ورودی شهرک مهریز بررسی شد.
اصلاح و احیای قنات انارستان و تصمیم گیری درباره هشت خانه باغ موجود در شهرستان مهریز نیز از دیگر مسائل مهمی بود که در خصوص آن بحث و بررسی شد.
استاندار یزد در سفر خود به مهریز با ادای احترام به مقام شهیدان از تعدادی طرح های صنعتی و تولیدی بازدید و با امام جمعه و فرماندار و همچنین مدیران اجرایی دیدار کرد.
مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: محمدحسین فلاح

انتهای پیام /*


< ایرنا>لینک منبع

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

استاندارد درصدد نقش آفرینی در انقلاب چهارم است…

به گزارش ایرنا، حمید اشتری روز پنجشنبه در آیین تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *