خانه / اخبار / قیمت کالاها در بازار باید با کاهش همراه شود…

قیمت کالاها در بازار باید با کاهش همراه شود…

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان قزوین افزود: تمام دستگاه ها و نهادهای ذیربط باید با توجه به سقوط قیمت دلار در هفته های گذشته در راستای حمایت از مصرف کنندگان نظارت های خود را در جهت کاهش قیمت ها بیشتر کرده و در کنار آن به گونه ای بازار کنترل شود تا تولیدکنندگان نیز با آسیب روبرو نشوند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: پیش بینی اتفاقات غیر منتظره در خصوص عدم تهیه نهاده های دامی در ماه های آینده باید در نظر گرفته شود و نهاده های دامی باید به هر شکل ممکن ذخیره سازی شود تا در آینده با مشکل روبرو نشویم.
وی اظهار داشت: تمام دستگاه های متولی در حوزه طیور نیز باید نظارت بیشتری در جوجه ریزی در مرغداری های استان داشته باشند و روند افزایشی را پیش گرفته تا با توجه به رشد مصرف در ماه های اخر سال با مشکل خاصی در جهت تامین مرغ و رشد قیمت ها در بازار روبرو نشویم.
حبیبی با اشاره به رشد مصرف میوه در ماه های پایانی سال با توجه به اعیاد و مناسبت های مختلف، یاد آور شد: بازار میوه همانند سال گذشته باید با کنترل دقیق بخش دولتی همراه باشد.
این مسئول گفت: سازمان تعاون روستایی متولی اصلی تامین و نگهداری و عرضه میوه در ماه های آخر سال است تا با هر گونه کمبود و کاهش میوه در بازار جلوگیری کند.
وی تاکید کرد: همه اعضای ستاد تنظیم بازار باید با جدیت هرچه بیشتر با توجه به ماه های پایانی سال کنترل و حضور خود را در بازار اتفزایش داده به شکلی که کمبودی در بازار ملاحضه نشده و قیمت ها سیر نزولی داشته باشند.
6104*3013

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

انتقاد ترودو از محافظه کاران به دلیل ارائه اطلاعات غلط مهاجرتی

جاستین تردو، نخست وزیر کانادا با هشدار درباره “خطرات پوپولیسم”، می گوید که استفاده از ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *