خانه / اخبار / چگونه در اروپا هتل رزرو کنیم؟

چگونه در اروپا هتل رزرو کنیم؟

از دغدغه های سفر ما ایرانیان به خارج از کشور شاید این باشد که چگونه در سفر به اروپا هتل رزرو کنیم؟

رزرو هتل:سوالی که در برخی موارد ممکن است کلا برنامه سفر را تغییر و یا حتی کنسل نماید.شاید خیلی از ما چه زمانی که خود در تکاپوی یک سفر سیاحتی و توریستی به اروپا هستیم و چه یکی از دوستان و اقوام تصمیم به این موضوع را دارد،به این سوال که چگونه در اروپا هتل رزرو کنیم برخورده باشیم.

بله سوال کاملا حیاتی است و بسیار مهم.برای رزرو هتل ابتدا باید خود شخص بداند که از سفر خود چه انتظاراتی دارد.یعنی انتظارات اقامتی و رفاهی خود را برای یک سفر چقدر می دانید.شاید برخی از ما انتظاراتمان از یک هتل در حد یک اتاق با یک تخت خواب تمیز و حداقل امکانات رفاهی و آسایشی باشد.

این حد انتظار شاید برای بسیاری از ایرانیان کافی باشد.یک اتاق خواب با یک نمایشگر ساده و یک وعده صبحانه گرم.خیلی از ما هدف از سفر خود را شاید دیدن از مکان های تفریحی و تاریخی یک شهر بنا می گذاریم پس خیلی به محل اقامت خود حساسیت نداریم.

اما گاهی رزرو هتل برای یک فرد با گروه خاص یا گروه های سیاسی از اهمییت خیلی خاصی برخوردار می باشد.مثلا داشتن امکانات رفاهی کافی (چه بسا استخر و سالن ورزشی و…)داشتن اتاق ها یا سالن اجتماعات جهت جلسات کاری یا خصوصی،امکانات و سرویس دهی خوب که در برخی مواقع شاید به چند نفر نیز برسد و…

زمانی که فرد تصمیم خود را جهت اقدام برای نوع اقامت خود گرفت وقت آن می رسد که اقدامی عملی جهت رزرو هتل،کشور مقصد و نحوه پرداخت مبلغ رزرو نماید.رزرو هتل

از مشکلات ما ایرانیان برای پرداخت هزینه های بین المللی نداشتن مستر کارت و ارتباط با بانک های بین المللی می باشد.خیلی از افراد از طریق شرکت ها یا اشخاصی که دارای ویزا کارت می باشند با مستر کارت برای رزرو هتل خود اقدام می نمایند.لازم میبینیم که قدری در مورد این کارت های اعتباری صحبت نماییم.

ویزا کارت:

این نوع کارت های اعتباری قابلیت شارژ ندارند و فرد بسته به میزان نیاز خود مبلغ مورد نظر را در این کارت ها واریز نموده و مشخصات کارت پس از حداکثر 24 ساعت به متقاضی داده می شود تا بتواند براساس آن خرید های خود را انجام دهد.از مزیت های این کارت قیمت پایین آن می باشد.

مستر کارت:

اما این کارت دارای اعتبار و قابل شارژ می باشد که در همه ی کشورهای دنیا قابل استفاده ، شارژ و برداشت می باشد که عمده مردم اروپا بسته به بانکی که در آن حساب دارند میتوانند از آن برداشت داشته باشند.

اما رزرو هتل در اروپا و حتی کشورهای دنیا از سایت های متعدد و به صورت آنلاین پرداخت می شود.یکی از معروف ترین سایت های دنیا که توسط یک جوان باهوش و خلاق هلندی تاسیس شد سایت Booking.com می باشد که خیلی زود توانست جایگاه بین المللی خود را باز کند.

برای رزرو هتل ها فقط کافیست با در نظر گرفتن زمان و وقت ورود و خروج خود را از طریق این سایت ها هتل خود را رزرو نمایید. تقریبا می توان این اطمینان را داد که در صورت نداشتن کریدیت کارترزرو هتل غیر ممکن است.

دوستان همراه برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران موسسه مهاجرتی آریاناپارس تماس گرفته و از شرایط رزرو هتل مطلع گردند.

مطلب چگونه در اروپا هتل رزرو کنیم؟ برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

خوزستان از ظرفیت ترانزیتی بالایی برخوردار است…

به گزارش خبرنگار ایرنا اوکتاویان علیم الدین دوشنبه در نشست با فعالان اقتصادی و سرمایه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *