خانه / اخبار و مقالات / آتش در ارتفاعات صعب العبور «مارین» گچساران کنترل شده است+عکس

آتش در ارتفاعات صعب العبور «مارین» گچساران کنترل شده است+عکس

‌رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران گفت: در حال حاضر آتش سوزی در ارتفاعات مارین کنترل شده و به زودی نیز مهار می‌شود.

‌”فرهام جلیلی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: از روز یکشنبه ۱۶ تیرماه آتش سوزی در ارتفاعات مارین گچساران از ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه آغاز شد.

وی بیان کرد: این آتش سوزی که در ارتفاعات صعب العبور منطقه مارین آغاز شده بود در ساعت ۲۳ شب یکشنبه با تلاش فرا‌وان مهار شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران تصریح کرد: متأسفانه این آتش سوزی مجدداً در روز دوشنبه ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۱ آغاز شده و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

جلیلی عنوان کرد: جهت مهار این آتش سوزی بالغ بر ۵۵ نفر از نیروهای مردمی، محیط زیست و منابع طبیعی در حال تلاش هستند که با توجه به گرمی هوا نیروها در حال جابجایی با افراد تازه نفس هستند.

وی گفت: با تلاش فراوان هنوز اجازه ندادیم که آتش به دیل و جاهای دیگر سرایت کند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران ادامه داد: بالگرد از امروز صبح تا کنون بالغ بر ۲۴ نفر نیروی تازه نفس را به ارتفاعات مارین انتقال داده است.

جلیلی بیان کرد: از امروز صبح تا کنون بالگرد ۸ سورتی پرواز جهت انتقال نیروها برای مهار این آتش انجام داده است. در حال حاضر این آتش سوزی کنترل شده و به زودی نیز مهار می‌شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران اضافه کرد: علت این آتش سوزی در دست بررسی است.

انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

چهارمی نماینده ایران در رقابت‌های جهانی اسکی روی چمن

در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس، نماینده ایران موفق ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *