خانه / اخبار / اختلافات مربوط به بولوار نماز مشهد حل شد…

اختلافات مربوط به بولوار نماز مشهد حل شد…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد هادی مهدی نیا افزود: در جلسه امروز مقرر شد پرونده اراضی آبشار و پادگان لشگر در جلسه روز هشتم بهمن شورای عالی شهرسازی و معماری بررسی و تصویب شود و همزمان بولوار نماز مشهد نیز در دسترس شهروندان قرار گیرد.
وی اظهار داشت: جلسه امروز بسیار مثبت بود و بر اساس قول محمد ایزدی معاون معماری وزیر راه و شهر سازی، قرار است موضوع بولوار نماز و تمام جزئیات مرتبط با اراضی آبشار و پادگان لشکر 77 و همچنین خیابان ‌های فرعی در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری تعیین تکلیف شود.
مهدی نیا ادامه داد: قرار شد یک مکانیزم اجرایی برای نحوه اجرای طرح انتقال پادگان و در دسترس قرار گرفتن فضاهای عمومی برای شهروندان مشخص و مورد توافق قرار گیرد.
روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: این شورا از مردم عزیز و نجیب به ‌خاطر رنج و مشقت ‌هایی که با بسته بودن بولوار نماز در 6 ماه گذشته متحمل شده ‌اند، عذرخواهی می‌ نماید و تقاضا دارد برای مدتی دیگر صبوری فرمایند تا نمایندگان آنان در مدیریت شهری با رویکرد دفاع از حقوق مردم و شهر، مشکل را برطرف نمایند.
عملیات اجرایی بولوار نماز در محدوده ارتفاعات جنوبی مشهد اوایل سال 1390 آغاز شد.
این بولوار با هفت کیلومتر طول از پارک خورشید آغاز می ‌شود و پس از عبور از تقاطع بولوارهای هاشمیه، سرافرازان، دلاوران، خاقانی و شهید کاوه به بزرگراه شهید کلانتری می‌ رسد.
پروژه بولوار نماز به دلیل مشکلاتی با دستگاههای اجرایی به رغم پایان عملیات ساخت هنوز افتتاح نشده است.
7505/ 6053

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

تولید چگونه رونق می یابد؟…

به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، مقام معظم رهبری در نخستین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *