خانه / اخبار / اعتبار راه خلخال به منجیل افزایش می یابد…

اعتبار راه خلخال به منجیل افزایش می یابد…

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ، اکبر بهنامجو در بازدید از عملیات اجرایی پروژه راه اصلی خلخال، درام به منجیل افزود: هم اکنون روند پشرفت فیزیکی این پروژه مناسب بوده و با افزایش اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری سریع آن تلاش می شود.
وی بیان کرد: عملیات اجرایی راه اصلی خلخال – درام – منجیل برابر با برنامه زمان بندی شده پیش می رود و این جاده از ابتدای سال آینده آسفالت می شود.
استاندار اردبیل از این پروژه به عنوان دروازه ورودی گردشگران از جنوب استان یاد کرد و گفت: شرایط جوی منطقه و قرار گرفتن جاده در منطقه نیمه گرمسیری سفر آسان گردشگران را فراهم کرده است.
بهنامجو تشریح کرد: با تکمیل و بهره برداری از راه خلخال، درام به منجیل علاوه برکاهش 80 کیلومتری مسیر فعلی زمان سفر به این شهرستان نیز دست کم 2 ساعت کاهش می یابد.
او اضافه کرد: اعلام آمادگی سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث مجتمع بین راهی دراین جاده همزمان با اجرای عملیات راه سازی حاکی از اهمیت طرح برای سرمایه گذاران است.
بشیر خالقی ، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: با وجود کاهش 40 درصدی طرح های ملی در کشور اعتبار راه اصلی خلخال به منجیل از 90 میلیارد ریال سال گذشته به 190 میلیارد ریال در سال 97 افزایش یافته است.
استاندار اردبیل در ادامه سفر به خلخال از راه در حال اجرای خلخال به ماسوله نیز بازدید کرد.
6016/7119

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

مردم تربت جام هفت میلیارد ریال به سیلزدگان کمک کردند…

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی روز دوشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حضور ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *