خانه / اخبار / افزون بر 51 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی رشت پرداخت شد…

افزون بر 51 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی رشت پرداخت شد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی لقمانی عصر سه شنبه در بیست و نهمین جلسه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری افزود: در بخش اشتغال روستایی تاکنون 36 میلیارد و 419 میلیون تومان قرارداد توسط بانک های عامل منعقد شد که از این میزان 29 میلیارد و 552 میلیون تومان پرداخت شده است.
وی اظهار داشت: در بخش اشتغال فراگیر نیز تاکنون 178 طرح به مبلغ 152 میلیارد و 757 میلیون تومان به بانک ها معرفی شده که 32 طرح به مبلغ 23 میلیارد و 618 میلیون تومان مصوب شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان خاطر نشان کرد: 31 طرح به مبلغ 22 میلیارد و 928 میلیون تومان قرارداد منعقد شده که از این تعداد 29 طرح به مبلغ 21 میلیارد و 778 میلیون تومان پرداخت شده است.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار رشت نیز در این جلسه در سخنانی گفت: تنها شهرستانی که توانسته در بخش تسهیلات اشتغالزایی به لحاظ قوانین و ضوابط عملکرد خوبی داشته باشند، رشت است.
محمدعلی ویشکایی با بیان عملکرد خوب دستگاه ها و بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی طی دو هفته اخیر اظهار داشت: بایستی در این حوزه بیش از پیش تلاش شود و همکاری های لازم انجام گیرد.
وی درباره معرفی دستگاه ها و بانک های برتر در شهرستان رشت در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بیان داشت: در جلسه آینده اشتغال با حضور فرماندار دستگاه ها و بانک های برتر معرفی می شود.
سهم شهرستان رشت از تسهیلات استان گیلان در بخش اشتغال فراگیر، 222 میلیارد تومان و برای اشتغال روستایی 93 میلیارد و 853 میلیون تومان است.
شهرستان رشت با شش بخش ، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است که 60درصد آنها شهری و 40 درصد روستایی هستند.
7286/2007

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

عراق: واردات گاز از ایران را برغم اقدام آمریکا ادامه می دهیم…

به گزارش ایرنا، ‘مصعب المدرس’ سخنگوی وزارت برق عراق روز چهارشنبه در یک گفتگوی خبری ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *