خانه / اخبار / ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب معرفی می‌شوند…

ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب معرفی می‌شوند…

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا، شتاب‌دهنده واتک (Watech) فراخوان ایده و طرح در حوزه فناوری‌های آب را با محورهای فناوری‌های جدید تولید و تأمین آب، تصفیه و بازچرخانی پساب و فاضلاب و بهینه‌سازی مصرف آب اجرا کرده است که هم‌اکنون جلسات ارزیابی طرح‌های برگزیده با فناوران در حال برگزاری است.
بر اساس این گزارش، تیم‌های پذیرش‌شده که دارای طرح‌ و ایده‌ مناسب باشند از امکانات و خدمات مختلف واتک از جمله شبکه‌سازی، تأمین سرمایه اولیه، فضای استقرار و امکانات زیرساختی، مشاوره و مربی‌گری و آموزش بهره‌مند ‌می‌شوند.
واتک از لحاظ ساختاری، ترکیبی از «مرکز نوآوری» و «شتاب‌دهنده» است که به افراد و تیم‌های صاحب ایده و شرکت‌های نوپا کمک می‌کند تا ایده و راهکار خود را برای حل چالش‌های آب کشور توسعه دهند.
همچنین واتک در کنار تیم‌ها قرار می‌گیرد تا آن‌ها مراحل توسعه محصول و رسیدن به MVP (محصول اولیه) را پشت سر گذرانده و به سمت تجاری‌سازی و خلق ارزش و ثروت حرکت کنند.
علاقه‌مندان صاحب طرح یا ایده در حوزه آب و پساب می‌توانند برای ثبت طرح خود به سایت واتک به نشانی Watech.ir مراجعه کنند.
واتک (Watech) برنامه شتاب‌دهی تخصصی فناوری‌های حوزه آب و مخفف Water Technologies به معنای فناوری‌های آب است. این برنامه فناورانه با بهره‌گیری شبکه‌ای از فعالان، خبرگان و متخصصان حوزه آب در سال 1397 تأسیس‌شده است تا بستری برای پرورش و تجاری‌سازی ایده‌های خلاقانه و نوآورانه حوزه آب باشد.
علمی ** 1836 ** 1055

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

کانادا با بحران کمبود نیروی کار روبروست!

گمان نمی کنیم این نکته بر همراهان ویزا موندیال پوشیده باشد که کانادا، حداقل در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *