خانه / اخبار / بازگشایی مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو

بازگشایی مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو

اقامت پس از فارغ التحصیلی

روز سه شنبه مورخ 5 مارس مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو به مدت محدود – دو ساعت – باز شد و بعد به خاطر آنچه که مشکلات فنی عنوان شده بود بسته شد. انتاریو روز قبلش اعلام کرده بود که این مسیر مهاجرتی محبوب برای هزار نفر باز خواهد شد و اولویت با هر که زودتر اقدام کند است. البته هنوز مشخص نیست که قبل از مشکل فنی تکمیل ظرفیت شده است یا خیر.

دوره های ثبت نام این مسیر مهاجرتی معمولا زود تمام می شوند این مسیر مهاجرتی یکی از مسیرهای محبوب برای اخذ اقامت دائم دانشجویان خارجی است چرا که نیازی به داشتن پیشنهاد کار ندارد و همانطور که از نامش بر می آید، در مقابل دانشجویانی باز است که مدرک فوق لیسانس خود را از یکی از دانشگاه های انتاریو اخذ کرده اند؛ این مسیر به دانشجویان اجازه می دهد درخواست خود را برای انتخاب استانی شدن به منظور اقامت دائم ارائه کنند.

اولین گام این مسیر ثبت نام است. آنهایی که با موفقیت ثبت نام کرده اند هم 14 روز (کاری و تعطیل) فرصت دارند که درخواست کامل خود را از برای انتخاب استانی شدن ارائه کنند. از جمله شرایط این برنامه این است که دانشجویان فارغ التحصیل باید به طور قانونی ساکن انتاریو یا خارج کانادا باشند. فارغ التحصیلانی که در استان یا ناحیه ای غیر از انتاریو زندگی می کنند واجد شرایط این برنامه نیستند.

گفتنی است این برنامه یکی از دو برنامه دسته ی  International Student برنامه مهاجرت استانی انتاریو است؛ برنامه دیگر مختص دانشجویان دوره ی PhD است که دوره ی خود را در یکی از دانشگاه ها یا موسسات آموزش عالی انتاریو گذرانده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس مطالعه این صفحه توصیه می شود.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

جنگل ها و مراتع گچساران و باشت در آتش می سوزد…

فرماندار باشت گفت: ۴۰ نفر امدادگر از نیروهای دولتی و مردمی شهرستان‌های گچساران و باشت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *