خانه / اخبار / بزرگراه سراب – بستان آباد 75 درصد پیشرفت دارد…

بزرگراه سراب – بستان آباد 75 درصد پیشرفت دارد…

ایرج ثقفی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری سراب با تاکید بر ضرورت تسریع، در روند اتمام عملیات احداث بزرگراه سراب – بستان آباد گفت : 7 کیلومتر از فاز دوم این طرح تا پایان سال برای سهولت در سفر مسافران و میهمانان نوروزی بهره برداری می شود.
وی ادامه داد: تا کنون برای اجرای این پروژه 350 میلیارد ریال هزینه شده و برای اتمام 15 کیلومتر باقیمانده 450 میلیارد ریال دیگر نیاز است.
وی با اشاره به آمادگی شهرستان سراب، برای استقبال از میهمانان و مسافرین نوروزی گفت: این شهرستان به لحاظ قرار گرفتن در مسیر استانهای شمالغرب کشور، جمهوری آذربایجان و کشورهای آسیای میانه، سالانه پذیرای بیش از دو میلیون و 500 هزار نفر مسافر و گردشگر است.
وی اعلام کرد: در ایام تعطیلات نوروزی و فصل تابستان در ساعات اوج ترافیک در طول یک شبانه روز حدود 30 هزار خودرو از این محور تردد دارند.
ثقفی، با اشاره به محصولات لبنی و منحصر به فرد این منطقه با برند لبنیات سنتی و صنعتی سراب گفت: با مشارکت بخش خصوصی درصدد راه اندازی دو نمایشگاه عرضه و فروش سوغات و صنایع دستی در این شهرستان هستیم.
فرماندار سراب گفت: وجود 9 آبگرم معدنی در دامنه ارتفاعات رشته کوه بزقوش، ظرفیت بالقوه ای برای معرفی و استفاده گردشگران داخلی و خارجی از خواص درمانی این آبها و طبیعت بکر روستاهای اطراف است.
7224/3071

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

کاهش 80 درصدی مصرف برق شهرک های صنعتی در اوج بار ضروری است…

عادل کاظمی روز سه شنبه در جلسه مشترک بین هیئت امناهای شهرک های صنعتی با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *