خانه / اخبار و مقالات / بیرانوندی: ای صاحبان تریبون بر زخم های مردم نمک نپاشید

بیرانوندی: ای صاحبان تریبون بر زخم های مردم نمک نپاشید

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خطاب به تریبون‌داران با بیان اینکه بر زخم مردم نمک نپاشید گفت: برای کسب محبوبیت از بیچارگی مردم استفاده نکنید.

به گزارش ایسنا، محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت فرار رسیدن عید باستانی نوروز گفت: از این تریبون از تمامی دوستداران طبیعت و تاریخ ایران زمین دعوت می‌کنم نوروز ٩٨ را در ترنم جویباران در کنار کهن یادگار استقامت و پایدار قوم لر قلعه فلک الافلاک تجربه کنند.

وی افزود: طی سال‌های متمادی من به هر آنکس و هر آنجا که لازم بود، تذکر دادم و امروز درمانده از یافتن درمان با مردم و خدای خویش درد دل می‌کنم. خدایا تو شاهد و گواهی و مردم عزیز ایران نیز خوب می‌دانند که تمام گروه‌ها و تشکل‌ها درون نظام اعم از چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب طی ۴۰ سال گذشته در رقم زدن سرنوشت کنونی ایران دخیل بوده‌اند و در تنگناها هر کدام سعی می‌کنند خود را تبرئه کنند. بیچاره شکست که بی‌صاحب است و بلند بخت پیروزی که پرصاحب!

بیرانوندی تاکید کرد: ای صاحبان تریبون به خود بیاییم. در سال ۹۸ با خدای خویش عهد ببندیم برای کسب محبوبیت از بیچارگی مردم استفاده نکنیم و بر زخم‌های آنها نمک نپاشیم، توفیق در راهی که پیش روی مردم نهادیم جز در سایه وحدت، همدلی و تلاش صادقانه محقق نمی‌شود، پس اتحاد، اتحاد و اتحاد.
انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

تخلیه ۵۰۰۰ نفر در آتش‌سوزی‌های طبیعی کانادا

تداوم آتش‌سوزی طبیعی و غیرقابل کنترل در استان “آلبرتا”ی کانادا ۵۰۰۰ نفر را مجبور به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *