خانه / اخبار و مقالات / تحمیل سالی ۱۷۳ هزار میلیارد تومان هزینه از محل آسیب‌های اجتماعی به کشور

تحمیل سالی ۱۷۳ هزار میلیارد تومان هزینه از محل آسیب‌های اجتماعی به کشور


رئیس سازمان امور اجتماعی کشور تاکید کرد: پیگیری مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی در اولویت کاری معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ها قرار گیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ تقی رستم وندی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی در همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با اشاره به اهمیت مسائل اجتماعی گفت: اگر مصداقی هم در نظر بگیریم بحث آسیبهای اجتماعی ابعاد گسترده ای دارند که اگر مدیران کشور از یک موضوع اجتماعی غفلت کنند در سایر مسائل سیاسی و امنیتی  نیز دچار مشکل می شویم.

وی با بیان اینکه مواد مخدر آسیب های زیادی به کشور وارد کرده است، گفت: براساس برخی برآوردهای صورت گرفته در سال حدود  ۱۷۳ هزار میلیارد تومان هزینه مستقیم و غیرمستقیم از این بابت به کشور تحمیل می شود.

رستم وندی تاکید کرد: مسائل اجتماعی را هم اقتصادی هم سیاسی و هم امنیتی بنگریم و مسائل این حوزه را در اولویت کاری قرار دهیم.
معاون وزیر کشور افزود: در دو سالی که بحث آسیبهای اجتماعی در کشور مطرح شد، اقدامات زیادی در زمینه کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی انجام شد اما متاسفانه پیچیدگی مسائل به قدری زیاد است که توفیقات در این حوزه در حد مطلوبی نبود. لذا می طلبد که عنایت ویژه ای به این مسائل داشته باشیم.

انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

امدادرسانی به سیل زدگان استان گلستان

به دنبال بارندگی های اخیر در استان گلستان، دو رودخانه گرگان رود که از شمال ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *