خانه / اخبار و مقالات / تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان است

تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان است

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان این‌که تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است.

به گزارش ایسنا، «بهزاد ریحانی‌فرد» در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این‌باره ارائه و اظهار کرد: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز کرد.

وی افزود: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه‌ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که شاخ و برگ در ختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

ریحانی‌فرد افزود: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام و سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

وی افزود: دیروز تصویری در فضای مجای منتشر شده است که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده، اما این تصویر مربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان این‌که هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است، اعلام کرد که در مرحله نخست شماری از درختان در مسیر اجرای این طرح جابجا شدند.

ریحانی‌فرد یادآور شد: با توجه به این‌که عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته به‌زودی به‌صورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.

انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

تبعات غرقاب شدن خاک‌های مناطق سیل زده

عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: شرایط غرقابی، 22 اثر مخرب بر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *