خانه / اخبار / جدیدترین پذیرش پرینس ادوارد آیلند برگزار شد

جدیدترین پذیرش پرینس ادوارد آیلند برگزار شد

استان پرینس ادوارد آیلند در جدیدترین پذیرشی که به تاریخ ۱۶ می برگزار نمود برای ۱۰۴ متقاضی در دسته های اکسپرس انتری، Labour Impact و Business Impact دعوتنامه صادر کرد تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان ارائه کنند. برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند به این استان اجازه می دهد تا سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری/اقتصادی را مطابق با نیازهای بازار کار این استان انتخاب کند.

از ۱۰۴ دعوتنامه، ۹۰ عدد برای متقاضیانی صادر شد که تمایل خود را در دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند یا سایر مسیرهای مهاجرتی دسته ی Labour Impact اعلام کرده بودند. دسته ی اکسپرس انتری یا Express Entry Category به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است.

آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که می خواهند از طرف استان پرینس ادوارد آیلند انتخاب شوند باید ابتدا تمایل خود را به برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند ارائه کنند. متقاضیان سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، سطح زبان انگلیسی یا زبان فرانسه، سابقه کار و سایر عوامل امتیازدهی می شوند. داشتن پیشنهاد کار از این استان شرط نیست اما طبق اعلام مقامات مربوطه اولویت با افرادی است که در حال حاضر در این استان مشغول کار و زندگی هستند.

برای متقاضیان واجد شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند از طرف برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه جهت تتقاضا برای انتخاب شدن از طرف استان صادر می شود. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند انتخاب شده اند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی کسب خواهند نمود و بدین ترتیب حتما در دور بعدی برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد.

متقاضیان Business Impact

استان پرینس ادوارد آیلند مشخص نکرده است که چه تعداد دعوتنامه برای متقاضیان Labour Impact صادر کرده است اما گفته است که ۱۴ دعوتنامه برای متقاضیان  Business Impact صادر نموده است که پایین ترین امتیاز متقاضی این دسته ۱۰۷ بوده است. گفتنی است Business Impact: Work Permit Stream مختص افرادی است که علاقه مند به راه اندازی و اداره کسب و کار در استان پرینس ادوارد آیلند هستند.

متقاضیانی که از آنها دعوت می شوند تا تقاضای خود را به برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند ارائه کنند برای راه اندازی کسب و کار خود واجد دریافت ویزای کار موقت خواهند شد. اگر توانستند شرایط Performance Agreement را داشته باشند می توانند تقاضای اقامت دائم هم ارائه کنند.

زمانبندی پذیرش Expression of Interest یا ابراز تمایل بعدی استان پرینس ادوارد آیلند بیستم ژوئن سال جاری خواهد بود. گفتنی است استان پرینس ادوارد آیلند یکی از چند استانی است که سریع ترین رشد جمعیت را طی دهه های اخیر داشته که مهاجرت یکی از عوامل کلیدی این رشد جمعیت محسوب شده است.  

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

فرماندار:ارزیابی دقیق خسارت سیل زدگان شادگان آغاز شده است…

سعید حاجیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بررسی کارشناسی در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *