خانه / اخبار و مقالات / حبیبی: مجاهد صادق، تعبیر رهبری برای مرحوم عسگراولادی بود

حبیبی: مجاهد صادق، تعبیر رهبری برای مرحوم عسگراولادی بود

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه امام(ره) به مرحوم عسگراولادی فرموده بودند «انقلاب ما برای زمینه‌سازی نهضت جهانی امام زمان(عج) است»، گفت: رهبر انقلاب مرحوم عسگراولادی را مجاهد صادق نامید.

به گزارش ایسنا، محمدنبی حبیبی در مراسم پنجمین سالگرد مرحوم «حبیب‌الله عسگراولادی» که در مؤسسه شهدای مؤتلفه اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی(ره) یکی از تعابیری که برای عسگراولادی مطرح فرمودند این بود که «ایشان فرد بسیار صالحی است» و رهبر انقلاب هم بعد از رحلت مرحوم عسگراولادی کلمه «مجاهد صادق» را برای ایشان بکار گرفتند.

وی افزود: زمانی من از مرحوم عسگراولادی خاطره‌ای از امام(ره) شنیدم و از ایشان خواستم این خاطره را برای من مکتوب کنند. ایشان گفتند من در اسفند سال 1341 و بعد از غائله انجمن‌های ایالتی و ولایتی که مراجع و علما در مقابل نظام شاه ایستادند در قم با امام ملاقات کردم و به امام عرض کردم شرایط خیلی سخت شده است و همه مبارزان را سایه به سایه تعقیب می‌کنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: امام در پاسخ به مرحوم عسگراولادی می‌گویند آقای عسگراولادی شما می‌دانید مقصود ما از این نهضت چیست؟ نهضت ما سه مرحله دارد یک اسلامی کردن ایران، دو اسلامی شدن جهان اسلام و سه جهانی شدن اسلام و آنگاه است که خدمت امام زمان(عج) عرض می‌کنیم که مولا جان کره زمین آماده قدوم مبارک شماست.

حبیبی با بیان اینکه این خاطره نشان دهنده افق دید امام(ره) برای انقلاب اسلامی است، گفت: کسانی که از قبل از انقلاب انقلابی بودند و در زمان امام(ره) و مقام معظم رهبری انقلابی ماندند باید بدانند که راه طولانی است و نهضت تا ظهور امام زمان ادامه دارد.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: امام خمینی(ره) در ملاقاتی با یکی از دوستان ما فرموده بودند که شما نگران این انقلاب نباشید، این انقلاب به انقلاب صاحب الزمان(عج) وصل خواهد شد.

انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

آبگرفتگی در خیابان خرمشهر – آق‌قلا

بعد از وقوع سیل در استان گلستان مردم به خانه‌های خود بازگشتند ولی این منطقه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *