خانه / اخبار / حدود 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگاور کشف شد…

حدود 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگاور کشف شد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک یکدستگاه کامیون و یکدستگاه سواری لیفان که با سرعت زیادی در حال حرکت بودند، مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودروی کامیون ۱۷ تن ذرت و در بازرسی از خودروی لیفان نیز ۵۱ دستگاه انواع وسایل صوتی قاچاق کشف شد.

سردار امان اللهی تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده به حدود ۲ میلیارد ریال می‌رسد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری ۲ متهم در این ارتباط و معرفی ان ها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان برخورد قاطعانه با پدیده قاچاق و افراد قاچاقچی را از مهمترین برنامه‌هایی عنوان کرد که طی سال‌های اخیر توسط پلیس کرمانشاه عملیاتی شده است.

**کشف بیش از ۸۶ هزار نخ سیگار قاچاق در هرسین

سردار امان اللهی در ادامه از کشف ۸۶ هزار و ۴۰۰ نخ انواع سیگار و ۲۳۰ بسته توتون و تنباکوی قاچاق در شهرستان هرسین و با تلاش مأموران پلیس نیز خبر داد و گفت: پس از اطلاع پلیس از فعالیت شخصی در کار سیگار قاچاق، رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری وی از سوی پلیس آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی هرسین با انجام تحقیقات فراوان موفق به شناسایی شخص مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از منزل وی اقدام کردند.

وی گفت: در جریان این بازرسی، ۸۶ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار قاچاق به همراه ۲۳۰ بسته توتون و تنباکوی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲۵۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

سردار امان اللهی در پایان با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابططه گفت: برخورد قاطعانه با پدیده قاچاق و افراد قاچاقچی از مهمترین برنامه‌هایی بوده که طی سال‌های اخیر توسط پلیس کرمانشاه عملیاتی شده است.

۷۴۵۸/‏۸۰۶۶‬

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

سرمایه گذاری خوبی روی مرمت آثار تاریخی اصفهان در حال انجام است…

گابریلا کوئواس بارون دوشنبه شب در این دیدار که در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *