خانه / اخبار / دارندگان گواهینامه فنی و حرفه ای تسهیلات دریافت می کنند…

دارندگان گواهینامه فنی و حرفه ای تسهیلات دریافت می کنند…

سمیرا خلیل نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرن، افزود: دریافت کنندگان مدرک های فنی و حرفه ای این مرکز که حرفه آموزشی آن ها بیشتر در شغل های خانگی است، برای دریافت تسهیلات به اداره صنعت، معدن و تجارت معرفی می شوند.
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان اضافه کرد: این مرکز در دو بخش سیار و ثابت دارای 9 کارگاه فعال صنایع دستی، صنایع غذایی، صنایع چوب، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، رایانه، کشاورزی، طراحی و دوخت و صنایع بافت است.
وی افزود: این مرکز با بیش از 54 حرفه آموزشی در حال ارائه خدمات در بخش های ثابت، سیار شهری، روستایی، عشایری و جوار دانشگاهی است.
خلیل نژاد تصریح کرد: بیشترین حجم متقاضی در این مرکز مربوط به کارگاه های صنایع دستی، صنایع غذایی، هنرهای نمایشی و طراحی و دوخت است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون تمامی درخواست های همشهریان در خصوص حرفه های گوناگون مورد توجه قرار گرفته، افزود: حرفه های درخواست شده از سوی همشهریان در صورت نبود تجهیزات موارد مورد نیاز بلافاصله آماده و مهیا شده است.
خلیل نژاد خاطر نشان کرد: در سال گذشته تعداد یک هزار و 390 نفر کارآموز معادل 170 هزار و 706 نفرساعت در دوره های این مرکز آموزش دیدند که یک هزار و 114 موفق به قبولی شدند.
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان تصریح کرد: این مرکز در بین مرکزهای خواهران و برادران سطح استان سمنان بر اساس ارزیابی در شاخص های متنوع کمی و کیفی، موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی مراکز سال 96 شد.
در 6 ماه نخست امسال 749 نفر کارآموز در این مرکز ثبت نام کردند که با 99 هزار و 305 نفر ساعت آموزش، تعداد 567 نفر موفق به کسب قبولی شدند.
9856/7408

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

عراق: واردات گاز از ایران را برغم اقدام آمریکا ادامه می دهیم…

به گزارش ایرنا، ‘مصعب المدرس’ سخنگوی وزارت برق عراق روز چهارشنبه در یک گفتگوی خبری ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *