خانه / اخبار / در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر شد

در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر شد

جدیدترین خبرهای به دست آمده از ساسکاچوان از این حکایت دارند که این استان در ۲۲ می جدیدترین پذیرش خود را برای متقاضیان زیرمجموعه های مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز برگزار نموده و برای ۳۲۵ متقاضیان دعوتنامه صادر کرده است تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و سپس اقامت دائم کانادا ارائه کنند.

از مجموع ۳۲۵ دعوتنامه ۲۲۱ عدد برای متقاضیان دسته ی مهاجرتی مشاغل مورد نیاز – Occupation In-Demand – صادر شده است و ۱۰۴ عدد هم برای متقاضیان مهاجرت از طریق زیرمجموعه ی اکسپرس انتری. گفتنی است هر دوی این زیرمجموعه ها عناصر اصلی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان را تشکیل می دهند؛ برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان به این استان اجازه می دهد تا هر ساله تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را که متناسب با نیازهای بازار کار خود برای اقامت دائم انتخاب کند.

مهاجرت یکی از عوامل اصلی رشد جمعیت و نیروی کار در ساسکاچوان محسوب می شود؛ این استان از سال ۲۰۰۷ تا کنون از ۱۰۸ هزار مهاجر که از ۱۷۰ کشور به این استان آمده اند استقبال کرده است. متقاضیان هر دو زیرمجموعه که برایشان دعوتنامه صادر شده است باید حتما در یکی از مشاغل فهرست شده توسط ساسکاچوان سابقه کار می داشته اند. اما داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است.

سیستم اکسپرس انتری صف انتظار متقاضیان را برای سه مسیر مهاجرت کاری کانادا مدیریت می کند: Federal Skilled Worker Class،  Federal Skilled Trades Class و Canadian Experience Class.. آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر خواهد شد.

متقاضیان علاقه مند به مهاجرت از هر یک از این دو زیرمجموعه باید ابتدا Expression of Interest خود را در دسته ی  International Skilled Worker Category برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت کنند. متقاضیان واجد شرایط بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار دارای مهارت، تسلط بر زبان های انگلیسی یا زیان فرانسه و دارای دوست و قوم و خویش در ساسکاچوان امتیازدهی می شوند. 

برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.  پایین تریت امتیاز در پذیرش ۲۲ می برای هر دو زیرمجموعه ی مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز ۸۲ بوده است.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

جوان مریوانی در رودخانه نشکاش غرق شد…

رئیس آتش نشانی مریوان شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *