خانه / اخبار / در زمینه عرضه گوشت قرمز کمبودی نداریم…

در زمینه عرضه گوشت قرمز کمبودی نداریم…

سید اصغر حسینی بهارانچی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ، اظهار داشت: در حال حاضر گوشت وارداتی استرالیایی با قیمت هر کیلو 390 هزار ریال عرضه می شود.
وی ادامه داد: همچنین قیمت مصوب هر کیلو گوشت گرم ایرانی 580 هزار ریال است ولی در مواردی با قیمت 550 تا 600 هزار ریال هم به مشتری فروخته می شود.

حسینی بهارانچی افزود: در صورتی که گوشت مورد نیاز استان به میزان هفته ای 30 تن تامین شود قطعا قیمت کاهش می یابد و مردم با توان بیشتری می توانند اقدام به خرید کنند.
وی با اشاره به اینکه طی 14 روز گذشته تنها 17 تن گوشت وارداتی برای استان تامین شده، اعلام کرد: با این وجود استانداری خوزستان بابت تقاضای متعدد جهت تامین گوشت مورد نیاز بازار از سوی اتحادیه فروشندگان گوشت به ما تذکر داده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اهواز یادآور شد: مدیر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اعتقاد دارد که گوشت به مقدار کافی در بازار استان وجود دارد و این رفتارها باعث ایجاد حساسیت می ‌شود.
حسینی بهارانچی همچنین خاطرنشان کرد: بخاطر مشکلات زیرساختی تامین گوشت، نیاز مردم را نمی توان در داخل استان تامین کرد.
امید بن عباس مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در نشست قرارگاه فرماندهی اقتصادی استان از افزایش سهمیه گوشت گرم گوسفندی خبر داد و به اعلام فراخوان از سوی توزیع کنندگان گوشت برای عرضه آن در بازار اشاره کرد و گفت: تذکر کتبی به اتحادیه گوشت بابت فراخوان به قصابان داده شود زیرا گوشت به مقدار کافی در بازار استان وجود دارد و این رفتارها باعث ایجاد حساسیت می ‌شود و برخی نیز از این فضا سوء استفاده می ‌کنند.

9931/6002

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

مردم تربت جام هفت میلیارد ریال به سیلزدگان کمک کردند…

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی روز دوشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حضور ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *