خانه / اخبار / دعوت از متقاضیان علاقه مند به اسپانسری والدین یا پدر/مادر بزرگ ها

دعوت از متقاضیان علاقه مند به اسپانسری والدین یا پدر/مادر بزرگ ها

خبر خوب برای آندسته از همراهان ویزا موندیال که عزیزانشان اقامت کانادا را دارند و بی صبرانه منتظر پیوستن به آنها  هستند! دولت کانادا هم اکنون در حال صدور دعوتنامه برای تقاضا جهت برنامه اسپانسرشیپ والدین است. این برنامه به آندسته از شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا که بالای ۱۸ سال سن دارند اجازه می دهد تا جهت اخذ اقامت دائم والدین یا پدر/ مادربزرگ خود اسپانسر آنها شوند.

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اعلام کرده است که دعوتنامه ها به همان ترتیبی صادر می شوند که فرم های Interest to Sponsor در تاریخ ۲۸ ژانویه دریافت شده اند. اولین دعوتنامه ها در تاریخ ۲۴ آوریل صادر شدند و اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده است که صدور دعوتنامه برای تمام متقاضیان واجد شرایط چند روز به طول می انجامد.

لازم به ذکر است که این دعوتنامه ها به همان آدرس ایمیلی ارسال می شود که در فرم Interest to Sponsor نوشته شده است اما آنگونه که اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا  تذکر داده است ممکن است دعوتنامه ها در قسمت Spam هم رفته باشد بنابراین متقاضیان بهتر است آنجا را هم بررسی کنند.

متقاضیانی که از طرف اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا دعوتنامه دریافت می کنند ۶۰ روز پس از دریافت دعوتنامه فرصت دارند درخواست کامل خود را ارائه کنند. گفتنی است اداره مهاجرت قص ددارد در سال ۲۰۱۹ از طریق برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدر/مادربزرگ ها ۲۰ هزار دعوتنامه صادر نماید.

فرایند درخواست

متقاضیان علاقه مند به اسپانسری والدین یا پدر/مادر بزرگ خود که دعوتنامه دریافت می کنند باید دو فرم کامل را ارائه کنند – یک فرم عبارت است از تقاضانامه ی شخص آنها برای اسپانسر شدن و فرم دیگر تقاضانامه والدین یا پدر/مادر بزرگ آنها برای دریافت اقامت دائم است.

بنا به گفته اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا هر دو فرم تقاضانامه باید همزمان به دست این اداره برسد. همچنین، باید توجه داشت که از آخرین نسخه فرم ها استفاده شود. برای دریافت جدیدترین نسخه از فرم تقاضانامه از این صفحه بازدید فرمایید.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

جنگل ها و مراتع گچساران و باشت در آتش می سوزد…

فرماندار باشت گفت: ۴۰ نفر امدادگر از نیروهای دولتی و مردمی شهرستان‌های گچساران و باشت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *