خانه / اخبار / دولت سختی های مسیر توسعه را هموارکرده است…

دولت سختی های مسیر توسعه را هموارکرده است…

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در دور سوم شهرستانی درجمع مدیران دیر افزود: هدف اصلی از سفر به شهرستان ها ارتقای سطح معیشت روستائیان و رونق تولید است.
وی یادآورشد: با تسهیل و رفع موانع زمینه اشتغال و توسعه فراهم می شود.
استاندار بوشهر اظهارداشت: کارآفرینان باید از منابع درآمدی در جهت توسعه واحد تولیدی خود بهره بگیرند.
وی گفت:با برنامه ریزی و کار روی حوزه های صادرات از ظرفیت شهرستان جهت رونق و توسعه استفاده شود تا با کیفیت و بسته بندی خوب در بازار دنیا حضور داشته باشیم.
گراوند افزود: شهرستان دیر در تولید محصول گلخانه ای ظرفیت بالایی دارد و باید این ظرفیت توسعه پیدا کند.
وی گفت: پروژه خورخان بردخون در سفر رییس جمهوری به استان تامین اعتبار خواهد شد و جاده وفاق هم با تامین اعتبار لازم در این دولت به سرانجام خواهد رسید.
استاندار بوشهر در رابطه با بیمارستان دیرافزود: 15 میلیارد ریال اعتبار استانی در سفر گذشته به این شهرستان اختصاص داده شده است و دانشگاه علوم پزشکی باید مشکل مالی موجود این بیمارستان را برطرف کند.
وی در رابطه با مشکل مردم روستای کناری با منابع طبیعی اظهارداشت: مردم وفادار انقلاب هستند و مسئولان گره مشکلات مردم را باز کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: سفر استاندار به شهرستان ها با هدف توسعه روستایی بر اساس برنامه ریزی مدون صورت می گیرد.
سعید زرین فر افزود: مدیران باید مشکل کارآفرینان را پیگیری کنند و در جهت حل آن تلاش کنند.
وی گفت: شهرستان دیر در بخش صیادی، کشاورزی، معادن و گردشگری دارای ظرفیت بالایی است که مدیران استانی و شهرستانی باید به این ظرفیت ها توجه ویژه ای داشته باشند.
فرماندار دیر نیز گفت: شهرستان دیر در زمینه پرورش ماهی و میگو، کشاورزی و تجارت دارای ظرفیت بالایی است.
کریم علی حسنی افزود: در این شهرستان هفت هزار و 200 هکتار اراضی در ساحل دارای ظرفیت توسعه است که اگر این اراضی آزاد بشود تحول بزرگی در این شهرستان رقم خواهد خورد.
وی محاسبه هزینه برق گلخانه ها به شیوه نرخ کشاورزی، تسریع در جاده وفاق، ایجاد دهکده گردشگری در کنار جاده وفاق و تعریض 2 کیلومتر جاده غربی شهر دیر را مورد تاکید قرارداد.
استاندار بوشهر به همراه تعدادی از مدیران استان در سومین سفر خود به شهرستان دیر از شماری از طرح های تولیدی بازدید و مشکلات آنان را مورد بررسی و دستور لازم ارائه کرد.
شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
7207/6045

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

تولید چگونه رونق می یابد؟…

به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، مقام معظم رهبری در نخستین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *