خانه / اخبار / ماه ژانویه، ماه دعوت از حدود هزار نفر از متقاضیان فرانسوی زبان، ماهر و شاغل در مشاغل فنی

ماه ژانویه، ماه دعوت از حدود هزار نفر از متقاضیان فرانسوی زبان، ماهر و شاغل در مشاغل فنی

انتاریو

امروز آخرین روز از ماه ژانویه است؛ طی این ماه استان انتاریو برای 988 متقاضی اکسپرس انتری، از طریق مسیرهای مهاجرتی کارگران ماهر فرانسوی زبان و کارگران شاغل در مشاغل فنی نیازمند مهارت، دعوتنامه جهت کاندید استانی شدن برای اقامت دائم صادر کرده است.

استان انتاریو در 24 ژانویه از طریق برنامه مهاجرت استانی (OINP) در اولین پذیرش خود در سال جدید که از طریق مسیر مهاجرتی مشاغل فنی دارای مهارت (Skilled Trades) که با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است برگزار نمود، 889 اعلامیه ی تمایل (NOI) صادر نمود. متقاضیانی که در این پذیرش NOI دریافت کردند، می بایست پروفایل اکسپرس انتری خود را بین 24 ژانویه 2018 و 24 ژانویه 2019 ساخته بودند. لازم به ذکر است که مسیر مهاجرتی مشاغل فنی (Skilled Trades) به برنامه مهاجرتی استان انتاریو (OINP) اجازه می دهد در صف انتظار به دنبال متقاضیانی برگردد که در حال حاضر در انتاریو زندگی می کنند و در یکی از مشاغل فنی فهرست شده در Minor Group 633 یا Major Group 72, 73, 82 دسته بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) حد اقل یک سال سابقه کار تمام وقت و یا معادل آن سابقه کار پاره وقت  دارند.

البته متقاضیان برای اینکه از طریق این دو مسیر مهاجرتی درخواست ارائه کنند نیازی به پیشنهاد کار ندارند اما باید واجد تمام شرایط الزامی فدرال و استانی تصریح شده توسط OINP باشند. آندسته از متقاضیانی که در این دو مسیر مرتبط با اکسپرس انتری توسط استان انتخاب می شوند، 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب حتما برای تقاضا جهت اقامت دائم از طریق سیستم اکسپرس انتری برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. اولین گام برای اینکه در مسیرهای مهاجرتی کارگران ماهر فرانسوی زبان و کارگران شاغل در مشاغل فنی به عنوان متقاضی در نظر گرفته شوید، ایجاد پروفایل اکسپرس انتری است.   

برگزار سه دور صدور دعوتنامه در مسیر مهاجرتی
کارگر ماهر فرانسوی زبان

در ماه ژانویه، از طریق مسیر مهاجرتی کارگران ماهر فراتسوی زبان سه دور صدور دعوتنامه برگزار شده است که در آخرین دور، 24 ژانویه، 28 اعلامیه تمیل (NOI) صادر شده است. در تاریخ های هفدهم و یازدهم ژانویه نیز از طریق مسیر مهاجرتی کارگران ماهر فرانسوی زبان مجموعا 71 NOI صادر شده است. متقاضیان فرانسوی زبان باید تسلط خود بر زبان فرانسوی با نمره ای معادل نمره 7 CLB و یا بالاتر ثابت کنند وعلاوه بر این واجد شرایط دیگر منجمله داشتن منابع مالی کافی برای اسکان در انتاریو باشند.

تمام متقاضیانی که برای آنها از طریق مسیرهای
کارگر ماهر فرانسوی زبان و کارگران شاغل در مشاغل فنی NOI
صادر شده باید واجد شرایط دسته ی کارگر ماهر فدرال یا دسته تجربه کانادا هم باشند
و علاوه بر این واجد معیارهای دیگر که توسط استان تعیین شده نیز باشند.

استان انتاریو تا کنون از طریق مسیرهای مهاجرت استنی مرتبط با اکسپرس انتری حدود 2500 NOI را برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر نموده است منجمله 1493 NOI که 14 ژانویه از طریق مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی صادر نمود تمام متقاضیانی که از طریق مسیر مهاجرتی اکسپرس انتری انتاریو دعوت شده اند باید ظرف 45 روز پس از دریافت NOI فرم کامل تقاضانامه را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

جنگل ها و مراتع گچساران و باشت در آتش می سوزد…

فرماندار باشت گفت: ۴۰ نفر امدادگر از نیروهای دولتی و مردمی شهرستان‌های گچساران و باشت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *