خانه / اخبار / معرفی مدیران شرکت های تابع وزارت کار، آغاز شفاف سازی است…

معرفی مدیران شرکت های تابع وزارت کار، آغاز شفاف سازی است…

عبدالله بهرامی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: یکی از راهکارهای شفاف سازی این است که مردم بدانند چه کسانی بر مسند قدرت تکیه کرده و مدیریت شرکت های بزرگ و حساس را به عهده دارند.
وی افزود: از آنجا که شرکت هایی نظیر شستا و صندوق های بازنشستگی در سال های اخیر دارای مسائل متعدد بودند بنابراین معرفی مدیران آنها یک امر واجب و ضروری به نظر می رسید تا از یک سو مردم بدانند این شرکت ها توسط چه کسانی اداره می شود و از سوی دیگر اگر مدیران بر اساس وابستگی انتخاب شده اند مردم در جریان امر قرار گیرند.
بهرامی اضافه کرد: وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام نام مدیران شرکت های وابسته به این وزارتخانه نشان داد قصد دارد همه مسائل را به دور از حاشیه به طور شفاف رفع و رجوع کند و دسترسی مردم به اطلاعات را حق آنان می داند.
نام بیش از یک هزار و 200 مدیر 550 شرکت تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیروز روی تارنمای این وزارتخانه قرار گرفت تا «محمد شریعتمداری» به نخستین وعده خود که اعلام اعضای هیات مدیره این شرکت ها بود جامه عمل پوشانده باشد.
امروز نیز این وزارتخانه سراغ اعضای هلدینگ «آتیه صبا» و «صبا جهاد» رفت و نام آنان را منتشر کرد.
البته مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی «زمانبر بودن فرآیند ثبت رسمی انتصاب ها یا استعفاها» را دلیل وجود برخی اختلاف ها میان فهرست اعلامی و ثبتی اعلام کرد و افزود: امکان بروز کاستی در ارسال اطلاعات از سوی شرکت‌های تابع وجود دارد اما با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ساختاری هماهنگ میان ستاد و شرکت‌های تابع برای کاهش خطا و اطمینان از فرایند دریافت و انتشار اطلاعات تشکیل شده است.

اقتصام*9454*6984*1961*

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

کشت غلات دیم در قزوین 10 درصد افرایش یافت…

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی قزوین، تورج بنیادی روز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *