خانه / خرید کولر گازی از بانه / چگونه یک تهویه مطبوع و مناسب بخریم

چگونه یک تهویه مطبوع و مناسب بخریم

چگونه یک تهویه مطبوع و مناسب بخریم ؟

خرید کولر گازی از بانه

افزایش دما باعث می شود خرید سیستم‌های تهویه هوا ( AC ) را بیشتر یا کم‌تر به یک الزام برای هر خانوار تبدیل کند . با این حال، انتخاب کولر برای خانه شما می‌تواند منجر به قبض‌های برق بزرگ شود. بسیار مهم است که اطلاعات مناسب را قبل از اینکه به فروشگاه بروید و داشته باشید. این راهنمای خرید قصد دارد به شما کمک کند عواملی که نیاز دارید به آن‌ها نگاه کنید را شناسایی کنید تا بتوانید خرید مناسب AC را برای جلوگیری از گرمای تابستان انجام دهید.

پنل کولرگازی

چه نوع کولر گازی بخریم؟

نوع پنجره و نوع اسپیلت  دو نوع رایج هستند که برای استفاده خانگی در دسترس هستند. هر دوی آن‌ها تقریبا همان ویژگی‌ها را دارند، اما در فرمت های سایز مختلف ظاهر می‌شوند. به خاطر اندازه‌های آن‌ها و ایجاد، برخی از مزایا و معایب ذاتی هر کدام از آن‌ها وجود دارد.

دستگاه‌های تهویه مطبوع معمولا از acs تک اتاقه استفاده می‌شوند. تمام اجزای AC به یک واحد جعبه‌ای واحد تبدیل می‌شوند. در نتیجه، نصب پنجره برای نصب آسان‌تر از تقسیم acs آسان‌تر است. آن‌ها معمولا بر روی لبه پنجره یا روزنه‌ای در دیوار نصب می‌شوند. از طرف دیگر، اجزای عملکرد در همان جعبه به این معنی است که آن‌ها به طور پر سر و صدا از هم جدا شده‌اند. آن‌ها بهترین گزینه برای اتاق‌های کوچک هستند و همچنین قیمت آن‌ها مقرون‌به‌صرفه است.

اسپلیت کردن acs به عنوان یک نام ممکن است دو واحد داشته باشد. واحد داخلی در داخل خانه قرار داده می‌شود و دیگری خارج از منزل قرار می‌گیرد. هنگامی که کمپرسور در واحد خارجی قرار داده می‌شود ، acs از بین می‌رود و نسبت به acs از نوع پنجره ساکت‌تر می‌شود. طرح اسپلیت نصب AC را دشوار می‌سازد چون شما باید سوراخ‌هایی در دیوار خود حفر کنید تا کابل‌ها و لوله‌ها را اجرا کنید که این دو واحد را متصل می‌کنند. آن‌ها را می توان در یک اتاق بدون پنجره نصب کرد. آن‌ها یک طراحی براق دارند و در طرح‌های زیبایی موجود هستند که قرار است با بقیه اتاق شما ترکیب شوند. هر چند آن‌ها کمی گران‌تر از پنجره acs هستند.

از کجا می‌دانید که کدام کولر گازی برای اتاق شما مناسب است ?

پس از ایجاد ذهن بر روی نوع AC، باید ظرفیت تهویه هوا را مشخص کنید. ظرفیت دستگاه‌های تهویه هوا برحسب تن اندازه‌گیری می‌شود. اسپلیت کردن و پنجره acs در ظرفیت‌های مختلف، از ۰.۷۵ تا ۲ تن موجود است. تناژ یک AC به وزن خود اشاره نمی‌کند؛ این واحد یک واحد است که برای تعیین میزان آن استفاده می‌شود که در آن یک AC می‌تواند یک اتاق را خنک کند. به عبارت ساده‌تر، یک اتاق بزرگ‌تر به یک تهویه مطبوع با تناژ بیشتر نیاز دارد.

یک روش دقیق تعیین ظرفیت دقیق مورد نیاز با در نظر گرفتن چیزی به نام BTU ( واحد حرارتی بریتانیا ) است. BTU واحد اندازه‌گیری استاندارد مورد استفاده برای طبقه‌بندی سیستم‌های تهویه هوا است. بالاتر از همه، خنک کردن تهویه مطبوع است. یک تن واحد در ۱۲۰۰۰ BTU در نظر گرفته می‌شود. طبق استانداردهای بین‌المللی، گفته می‌شود که شما به حدود ۲۰ BTU در هر فوت مربع نیاز دارید. این عدد می‌تواند بسته به دمای محیط اتاق و عوامل دیگر تغییر کند.

اسپلیت اینورتر

جدولی که در زیر ارایه شده‌است به شما کمک خواهد کرد تا تناژ صحیح براساس اندازه اتاق شما و بودجه مورد نیاز برای نوع ترجیح داده‌شده AC را شناسایی کنید. لطفا توجه داشته باشید که دامنه‌های قیمت برآورد تنها برای نشان دادن است.

تناژ های بالاتر به این معنی است که تهویه هوا ممکن است گران‌تر باشد ، اما قیمت کولر هم ممکن است براساس ویژگی‌های آن و کارایی انرژی متفاوت باشد.

اگر چه اندازه اتاق مهم‌ترین چیز برای بررسی تناژ زباله است، عوامل دیگری نیز وجود دارند که به کمی توجه نیاز دارند. برای مثال اندازه پنجره‌ها و مقدار نور خورشید که وارد اتاق می‌شود نیز باید در نظر گرفته شود. مهم است، به خصوص در طول تابستان که نور خورشید وارد اتاق می‌شود، می‌تواند دما را به طور کامل افزایش دهد. اگر یک پنجره بزرگ داشته باشید که در طول زمان خاصی از روز با خورشید مواجه است، پس شما به یک تهویه مطبوع با دمای بالاتر نیاز خواهید داشت. به طور مشابه، تعداد نوری که شما در اتاق از آن استفاده می‌کنید تفاوت ایجاد می‌کند. تعداد بیشتری از وسایل الکترونیکی که در این اتاق کار می‌کنند می‌توانند دما را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهند.

چگونه کارآمدترین روش AC را به صورت نیاز خود انتخاب کنید ?

یکی از دلایل اصلی برای اینکه چرا برخی از مردم از خریدن یک کولر استفاده می‌کنند، هزینه جاری است. به همین دلیل مهم است که کارآمدترین سیستم تهویه هوا را برای نیازهای خود انتخاب کنید. کارایی یک تهویه مطبوع اغلب با توجه به EER ( نسبت بهره‌وری انرژی ) مشخص می‌شود. این نسبت ظرفیت خنک‌کننده تهویه هوا ( BTU، Tonnage ) به مصرف توان کل آن است. با افزایش نسبت، انرژی بیشتری از کولر استفاده می‌کند.

دستگاه‌های تهویه مطبوع با ظرفیت‌های مشابه لزوما مصرف توان یکسانی ندارند. از این رو ، برخی از acs نسبت به دیگران به میزان بهتری نسبت به دیگران برتری دارند. متاسفانه، این دستگاه‌های تهویه مطبوع نیز گران هستند. در چنین مواردی برای شما مهم است که بتوانید قیمت گران‌تر را بخرید ، اما متغیر کارآمد تری راه رفتن است.

اسپیلت

برای درک این موضوع به طور دقیق‌تر، اجازه دهید نمونه‌ای از مدل X و مدل Y، دو acs را که دارای ظرفیت same BTU ( ۱ تن ) هستند ، به دست آوریم. مدل X مصرف توان ۲۰۰۰ وات و مدل Y مصرف توان ۱۵۰۰ وات را دارد. طبیعتا مدل Y کارآمدتر است ، بلکه هزینه‌ای نیز دارد. پنج هزار بیشتر.

برای اینکه بدانید کدام یک از این دو مدل کارآمدتر است، بیایید میزان پولی که می‌توانید با مدل Y در مقایسه با مدل X در یک کاربرد یک ساله ذخیره کنید را محاسبه کنیم. این به نوبه خود به شما خواهد گفت که چقدر سریع می‌توانید پول اضافی را پیدا کنید. ۵۰۰۰ دلار بابت آن پرداخت می‌کنید. بیایید فرض کنیم که کولر در حدود شش ساعت در روز به مدت شش ماه در سال مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در حالی که ما در فصل‌های بارانی و زمستانی از the استفاده نمی‌کنیم. این مقدار به حدود ۱۰۸۰ ساعت ( ۱۸۰ روز در ۶ ساعت ) از کاربرد در یک سال می‌رسد. شما همچنین باید میزان واحد برق ( کیلووات ساعت ) در منطقه خود را بدانید. به عنوان مثال، بیایید واحد ( کیلووات ساعت ) را به عنوان روپیه انتخاب کنیم. ۵.

پساندازهای اضافی از مدل Y خواهد بود:

( تعداد ساعات بدون تفاوت در مصرف توان بین X و Y acs ) / ( ۱۰۰۰ وات بر کیلو وات ) x ( نرخ یک واحد )

( ۱۰۸۰ ساعت * ۵۰۰ وات ) / ( ۱۰۰۰ وات بر کیلو وات ) x ( ۱۰۰۰ وات ) ۵ کیلو وات ساعت ) = روپیه. ۲۷۰۰

این بدین معنی است که مدل Y حدود دو سال طول خواهد کشید تا مبلغ افزوده اضافی را بهبود بخشد. ۵،۰۰۰ صرف آن می‌شود ، که گزینه بهتری برای دراز مدت است.

درجه‌بندی درجه‌بندی ستاره

با توجه به اطلاعات دفتر بهره‌وری انرژی، برای هر تهویه هوا الزامی است که یک درجه‌بندی ستاره داشته باشد. این درجه‌بندی این ستاره‌ها جنبه مهم دیگری هستند که می‌توانند به شما در تشخیص یک نرم‌کننده مو با بهره‌وری انرژی کمک کنند. این رده‌بندی پس از انجام تعدادی از آزمایش‌ها توسط BEE تامین می‌شود. برچسب روی دستگاه تهویه هوا نیز EER را نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که درجه‌بندی برای acs انشعاب و پنجره‌های acs متفاوت هستند ؛ از این رو شکاف و شکاف پنجره با درجه‌بندی مشابه نیز ممکن است به همان اندازه موثر نباشد.

خرید کولر

acs مجهز به اینورتر

اگر قبض‌های برق نگرانی اصلی شما هستند ، پس یک AC مجهز به اینورتر یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای آن انجام دهید. در دستگاه‌های تهویه سنتی، کمپرسور زمانی که در اوج اوج خود فعال است یا خاموش می‌شود ، کمپرسور را خاموش می‌کند. این فرآیند به طور مداوم کمپرسور را خاموش می‌کند و کمپرسور را خاموش می‌کند ، تا با تغییر دما، قدرت زیادی را بدست آورد. سیستم‌های تهویه مجهز به اینورتر در مقابل دستگاه‌های تهویه هوای سنتی به طور مداوم سرعت موتور کمپرسور را کنترل می‌کنند تا تغییرات جزیی در دمای اتاق را تنظیم کنند. گفته می‌شود که سیستم‌های تهویه مطبوع به طور قابل‌توجهی کارآمدتر از دستگاه‌های تهویه معمولی هستند. گفته می‌شود که acs مجهز به معکوس عملکرد بهتری دارند و عمر بیشتری دارند.

به چه چیز دیگری نیاز دارید فکر کنید ?

صافی‌ها: به غیر از ظرفیت و مصرف توان، ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارد که باید مد نظر قرار گیرد . یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانید به دنبال آن بگردید ، انواع و تعداد فیلترهای هوا در دستگاه‌های تهویه هوا هستند. اکثر تولیدکنندگان امروز فیلترهای ضد باکتری ارائه می‌کنند که به ضد عفونی کردن هوا برای باکتری‌ها و دیگر میکروب‌ها به منظور ایجاد یک محیط سالم کمک می‌کنند. برخی از دستگاه‌های تهویه هوا نیز از فیلتر پاک کردن بو استفاده می‌کنند.

airflow: تقریبا هر تهویه مطبوع امروز به گونه‌ای است که می‌تواند به طور دستی برای هدایت مجدد هوا حرکت کند. برخی دیگر به شما این گزینه را می‌دهند تا از کنترل از راه دور استفاده کنید و به طور خودکار جهت جریان هوا را کنترل کنید.

ویژگی‌های دیگر: شما همچنین می‌توانید یک کولر را انتخاب کنید که با ریموت کنترل شده‌است و یک صفحه نمایش دیجیتالی دارد. این کار به کنترل بسیاری از ویژگی‌ها کمک می‌کند. به عنوان مثال، آن به استفاده از حالت تایمر کمک می‌کند، که می‌تواند مطابق با اولویت شما، سیستم تهویه هوا را روشن و خاموش کند. سطح نویز جریان متناوب نیز باید در نظر گرفته شود، به خصوص اگر در حال برنامه‌ریزی برای نصب آن در یک اتاق‌خواب هستید. سطح نویز یک دستگاه تهویه مطبوع معمولا در مشخصات مشخصات آن ذکر می‌شود.

دستگاه‌های تهویه مطبوع واحدهای بزرگی هستند که برای از دست دادن، به ویژه در اتاق‌های کوچک دشوار است. دنبال کسی بگردید که با فضای داخلی خانه خوب مطابقت داشته باشد . همانطور که ذکر شد ، acs spit در بسیاری از طرح‌ها در دسترس هستند، اما شما همچنین می‌توانید این روزها پنجره را با طرح‌های شیک پیدا کنید. در نهایت، به دنبال گارانتی که در سیستم تهویه هوا ارائه می‌شود. اکثر تولید کنندگان، حداقل ضمانت یک تا دو سال را دارند. برخی از تولید کنندگان همچنین یک ضمانت اضافی برای اجزای حیاتی مانند کمپرسور دارند. مدت‌زمان ضمانت برای این مولفه‌ها معمولا بیشتر از ضمانت جامع ارایه‌شده در سیستم AC است.

refrigerants: refrigerants یکی از مهم‌ترین اجزای دستگاه تهویه هوا هستند. آن‌ها سیالات هستند که از طریق چرخه‌های تبدیل فاز از مایع به گاز و پس از آن، به منظور فراهم کردن هوای خنک از the مبرد common ، تا امروز R۲۲ مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مبرد به تدریج توسط R۴۱۰a به مرحله تبدیل می‌شود که بیشتر از نظر محیطی دوست‌دار محیط‌زیست است. R۴۱۰a همچنین نقطه جوش پایینی دارد که به این معنی است که انرژی بیشتری دارد. یک تهویه مطبوع با استفاده از R۴۱۰a نه تنها برای محیط‌زیست خوب نیست بلکه برای دراز مدت نیز مقرون‌به‌صرفه است.

ویژگی‌های پیشرفته: علاوه بر این ویژگی‌های کلی، شما می‌توانید ویژگی‌های دیگری از جمله هوای سرد و سرد را نیز انتخاب کنید. این دستگاه‌های تهویه مطبوع در حال تبدیل شدن به یک روند رو به رشد در بازار هستند. این دستگاه‌های تهویه مطبوع مانند all آب و هوا هستند. آن‌ها نه تنها می‌توانند به عنوان یک acs در طول تابستان استفاده شوند، بلکه همچنین می‌توانند به عنوان یک گرم‌کن اتاق در حین winters.Some تهویه هوا نیز مورد استفاده قرار گیرند. این acs با سنسورهای توکار که محیط اتاق را قضاوت می‌کنند و هوای اطراف مردم را براساس آن تنظیم می‌کنند ، می‌آیند. برخی از دستگاه‌های تهویه هوا نیز می‌توانند جهت حرکت هوای خود را به سمت اتاق با افراد درون آن تغییر دهند.

کولر گازی خانه

دستگاه‌های تهویه هوشمند اکنون در هند در دسترس نیستند ، اما انتظار می‌رود که در آینده وارد بازار شوند. این ویژگی‌های هوشمند به شما اجازه می‌دهند که کولر خود را از گوشی هوشمند و تبلت خود با کمک یک app کنترل کنید. این به شما امکان دسترسی به تمام مشخصه‌های AC روی دستگاه هوشمند خود را می‌دهد. به عنوان مثال، شما حتی می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای روشن کردن کولر در راه بازگشت به خانه قبل از ورود به خانه استفاده کنید. پس آن را دارید، تمام اطلاعات لازم که شما برای خرید یک نرم‌کننده هوا به آن نیاز دارید. با تابستان درست در گوشه خیابان ، ما فکر می‌کنیم که این زمان مناسبی برای بیرون رفتن و خریدن یک تهویه مطبوع است. تنها به نزدیک‌ترین انبارهای دیجیتال خود اعتماد کنید و ما بیش از حد خوشحال خواهیم بود که به شما کمک کنیم مدلی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

انواع تهویه مطبوع

بسته به نوع نصب کمپرسور و دمنده، سیستم های تهویه مطبوع به 2 نوع تقسیم می شوند.

  • تقسیم AC
  • پنجره AC
  • قابل حمل AC

تقسیم AC

تقسیم AC، به عنوان نام نشان می دهد، شامل دو واحد است. یک واحد خارج از خانه (روی دیوار) نصب شده و دیگری در داخل خانه، اتاق قرار گرفته است. واحد بیرونی شامل یک کمپرسور و کندانسور است و درون دستگاه شامل دمنده است. کمپرسور با اتصال لوله ای که از طریق دیوار عبور می کند، متصل به دمنده است. کمپرسور هوا را از خارج بیرون می کشد و آن را سرد می کند و سپس به دمنده می رود. دمنده هوا را به داخل اتاق می برد.

تقسیم AC در مقایسه با دیگر مدل های AC بسیار زیباست و تقسیم AC کاملا قادر به خنک کردن اتاق خواب و حتی مناطق بزرگ مانند سالن ها و مکان های تجاری است.

کجا نصب AC split

تقسیم AC را می توان در هر جای خانه نصب کرد. این امکان پذیری نصب را در مقایسه با مدل های دیگر ارائه می دهد. فقط چیزی است که شما باید در نظر بگیرید اتاق که در آن شما می خواهید جای Split AC باید یک دیوار معلق

مزایای تقسیم AC
  • تقسیم AC انتخاب مناسب برای اتاق خواب است زیرا تقسیم AC باعث می شود بسیار کم سر و صدا به عنوان کمپرسور، کندانسور است که در خارج قرار دارد که باعث می شود بسیاری از سر و صدا.
  • این را می توان در هر جای هر اتاق نصب شده است. نیازی به نگرانی در مورد پنجره نیست، قاب در اتاق وجود دارد.
  • Split AC زیبایی شناسی، سبک و نگاه خوب به اتاق اضافه می کند.
معایب تقسیم AC
  • تقسیم AC معمولا گران قیمت نسبت به انواع دیگر AC مانند پنجره AC است.
  • جابجایی، تقسیم مجدد AC تقریبا کار سخت و هزینه گران است.
پنجره AC

این فقط یک واحد با ترکیبی از کمپرسور و دمنده در آن تشکیل شده است. پنجره AC فقط می تواند در قاب پنجره نصب شود. طرف دیافراگم AC در داخل اتاق رو به رو است، در حالی که طرف دیگر در خارج از هوا قرار گرفته است.

چگونه اسپیلت اینورتر  را آزمایش کنیم ؟

در گزارش‌های مصرف کنندگان ، ما سیستم‌های تهویه اتاق را در یک اتاق کنترل آب و هوای خاص تست می‌کنیم. ما سه اندازه پنجره را تست می‌کنیم – کوچک، متوسط و بزرگ – و اندازه اتاق را متناسب با اندازه اتاق برای هر تهویه مطبوع تنظیم می‌کنیم. ما درجه‌حرارت اتاق را تا ۹۰ درجه فارنهایت کنترل می‌کنیم، سپس اندازه‌گیری می‌کنیم که چقدر طول می‌کشد تا کولر تا ۱۵ درجه فارنهایت برسد. ما همچنین نحوه حفظ درجه‌حرارت تنظیم‌شده را اندازه‌گیری می‌کنیم. و چون دستگاه‌های تهویه هوا می‌توانند آزاردهنده باشند، ما اندازه هر واحد را در پایین‌ترین و بالاترین تنظیمات اندازه‌گیری می‌کنیم.

کولرگازی حرفه ای

چیزهایی که باید در نظر بگیرید

دنبال misers انرژی بگردید

دستگاه‌های تهویه هوای جدید با مواد عایق بهتر و دستورالعمل‌های روشن همراه هستند که به شما کمک می‌کنند یک آب‌بندی خوب در اطراف واحد دریافت کنید و نشت را به حداقل برسانید.

به سر و صدا توجه داشته باشید

مدل‌هایی که عالی و یا خیلی خوب در آزمون‌های سر و صدا به ثمر رسیده‌اند آنقدر ساکت هستند که تنها صدایی که ممکن است بشنوید، بادبزن است که می‌دوید. conditioners هوا که برای سر و صدا مناسب بودند، هنگامی که در ارتفاع کم تنظیم می‌شدند و وقتی در ارتفاع بالا قرار می‌گرفتند ، می‌توانند افراد خفته نور را به هم بزنند.

فاکتور در مکان پنجره

دستگاه‌های تهویه هوا به طور کلی کار بهتری را در یک جهت انجام می‌دهند. اگر پنجره شما بر روی دیوار متمرکز نباشد، این می‌تواند یک مشکل باشد. برای خنک کردن یک اتاق، شما باید هوا را به مرکز آن هدایت کنید، بنابراین بررسی کنید که آیا کولر شما باید هوا را به سمت راست یا سمت چپ حرکت دهد. بعضی از آن‌ها بازوهای بادبزن مانندی دارند که روی پا می‌چرخند.

نصب را به درستی نصب کنید

برای اینکه بتوانید کولر را از کولر بیرون بیاورید باید به درستی نصب شود. اغلب واحدها برای پنجره‌های آویزان شده در نظر گرفته می‌شوند. اگر پنجره پنجره دارید، ممکن است بخواهید یک نرم‌کننده خنک‌کننده از طریق دیوار را در نظر بگیرید. دقت کنید که واحد پنجره شما تراز باشد به طوری که به درستی تخلیه شود. و هر گونه وسایل تولید کننده گرما مانند تلویزیون و یا چراغ را از دستگاه خارج کنید.

بررسی مکان فیلتر

مطمئن شوید که به راحتی می‌توانید به فیلتر برای تمیز کردن دسترسی داشته باشید، چیزی که به طور مرتب برای حفظ واحد در شرایط نوک انعام انجام خواهید داد.

سیستم خنک‌کننده هوشمند را در نظر بگیرید

برخی دستگاه‌های تهویه هوا باهوش‌تر شده‌اند و به شما این امکان را می‌دهند که آن‌ها را از گوشی هوشمند خود کنترل و تنظیم کنید. شما حتی ممکن است بتوانید آن‌ها را به سایر واحدهای خنک‌کننده در خانه خود متصل کنید.

به این ضمانت نگاه کنید

برخی دستگاه‌های تهویه مطبوع دیگر warranties بیشتری نسبت به بقیه دارند. زمانی که یک واحد جدید را می‌خرید، وب سایت تولید کننده را برای اطلاعات چک کنید، و از خرده‌فروش در مورد ضمانت برای برند و مدلی که قصد خرید آن را دارید ، سوال کنید.

گزینه‌های شما را انتخاب کنید

قبل از اینکه قیمت و ویژگی‌ها را در نظر بگیرید، با مشخص کردن اندازه واحدی که برای آن نیاز دارید ، شروع کنید. دستگاه‌های تهویه هوا در آزمایش‌ها ما ظرفیت‌های خنک سازی بین ۵،۰۰۰ تا ۱۲،۵۰۰ واحد حرارتی بریتانیا را دارند.

برای اندازه‌گیری اتاق خود ، طول اتاق را با عرض عرض چند برابر کنید. اما با Btu تنها don. ستاره انرژی توصیه می‌کند که شما به ملاحظات دیگر – مانند اوج سقف خود، جایی که واحد در آن قرار داده خواهد شد و اندازه پنجره‌های شما و درها را ملاحظه کنید. به علاوه:

* اگر اتاق به شدت سایه خورده باشد ، ظرفیت تا ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.

اگر اتاق بسیار آفتابی است، ظرفیت آن تا ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت .

* اگر بیش از دو نفر به طور منظم اتاق را اشغال کنند ، ۶۰۰ پوند برای هر فرد دیگر اضافه کنید.

اگر این واحد در آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد، ظرفیت آن ۴۰۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

چه مدلی برای شما مناسب است ?

بعضی از واحدهای کوچک پنجره کم‌تر از ۲۰۰ دلار هزینه دارند، که آن‌ها را یک پیشنهاد وسوسه کننده می‌سازد – اما تنها در صورتی که نیاز به خنک کردن یک فضای بسیار کوچک داشته باشید. اگر می‌خواهید یک منطقه بزرگ‌تر را خنک کنید، می‌خواهید بر روی واحدهایی که بهتر با تصاویر مربعی خود همخوانی دارند، تمرکز کنید.

تقریبا تمام واحدهای پنجره‌ای که ما آزمایش کردیم، آخرین استانداردهای انرژی انرژی را امتحان کردیم، که نیازمند حداقل ۱۰ درصد کارآمدتر از واحدهای بدون صدور گواهی‌نامه است. مدل‌های standout دارای عملکرد آرامی و کنترل‌های مناسب هستند و تحت شرایط brownout کار می‌کنند. ratings تهویه هوا را بررسی کنید تا ببینید چگونه روی هم انباشته شده‌اند .

درباره ی kiyomars

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *