خانه / اخبار مهاجرت / کانادا برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد

کانادا برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد

جدیدترین خبرهای به دست آمده از کانادا حاکی از این است که فرایند صدور دعوتنامه برای اسپانسرهای والدین به پایان رسیده است. دولت کانادا برای متقاضیان اسپانسری والدین یا پدر/مادر بزرگ ها دعوتنامه صادر کرده و این متقاضیان هم اکنون کمتر از ۶۰ روز فرصت دارند تقاضانامه کامل خود را ارائه کند.

این برنامه مهاجرتی که به اختصار به آن PGP گفته می شود به شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا که دارای شرایط هستند و بالای ۱۸ سال دارند اجازخ می دهد تا برای اخذ اقامت دائم والدین یا مادر/پدر بزرگ خود اسپانسر آنها شوند. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا برای سال ۲۰۱۹ قصد دارد از این طریق به 20 هزار نفر اقامت دائم دهد.

افراد علاقه مندی که می خواهند از این طریق اقامت والدین یا مادر/پدر بزرگ خود را اخذ کنند می بایست اول فرم Interest to Sponsor را در ژانویه ارائه کنند. در ۲۸ ژانویه سال جاری اداره مهاجرت کانادا ۲۷ هزار فرم Interest to Sponsor را دریافت کرد. این فرم ها بر مبنای اولویت دریافت رسیدگی شدند و تعداد چنان بالا بود که ظرف کمتر از ده دقیقه ظرفیت تکمیل شد. اداره مهاجرت هم دعوتنامه ها را به ترتیب دریافت فرم ها صادر نمود.

روز 24 آوریل بود که اداره مهاجرت شروع به صدور دعوتنامه ها کرد و در ۲۷ آوریل این فرایند را به اتمام رساند. حالا متقاضیان کمتر از ۶۰ روز فرصت دارند تقاضانامه کامل خود را ارائه کند. اگر شما فرم Interest to Sponsor را ارائه کرده اید اما دعوتنامه دریافت نکرده اید جای نگرانی نیست چرا که بنا به اعلام اداره مهاجرت کانادا اطلاعات تماس شما در اختیار این اداره هست.

در وبسایت اداره مهاجرت کانادا همچنین بیان شده است که “چنانچه به اسپانسرهای بیشتری نتیاز بود” در سال سال جاری  پذیرای فرم های تمایل از طرف اسپانسرهای بیشتری خواهد بود. اداره مهاجرت در سال ۲۰۱۸ قصد داشت ۱۰ هزار متقاضی دعوتنامه بفرستند ولی در انتهای ماه جولای این تعداد را به ۱۷ هزار نفر رساند.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

خلاقیت در جذب گردشگر به عسلویه

گردشگران ایرانی همیشه تصویر اقامتگاه های هیجان انگیز را تنها در کشورهای دیگر می دیدند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *