خانه / اخبار / یافتن شغل رویایی با اپلیکیشن کاریابی Shapr

یافتن شغل رویایی با اپلیکیشن کاریابی Shapr

یافتن شغل رویایی با اپلیکیشن Shapr

جستجو برای یافتن کار هرگز سرگرم کننده نیست و برای عده ای، حتی فکر برقراری ارتباط با افراد حرفه ای استرس زا و اضطراب آور است. پس برایتان جالب خواهد بود که بدانید به تازگی ملاقات با افراد مناسب جهت کمک به رشد و ارتقاء شغلی از طریق یک حرکت ساده انگشت امکان پذیر می باشد.

برای این کار فقط کافی است وارد برنامه Shapr شوید، و از طریق یک شبکه با افراد هم فکر به آسانی ارتباط برقرار نمایید. طرز کار با آن اینقدر راحت است که می توان در اتوبوس، و یا حتی هنگام انتظار در صف سوپر مارکت نیز از آن استفاده نمود. این اپلیکیشن شبکه ای شبیه به برنامه Tinder است ولی به شما کمک می کند تا شغل رویایی خود را جستجو کنید.

یافتن شغل رویایی با اپلیکیشن Shapr
تمام کاری که باید انجام دهید این است که علایق خود مانند CreativeWriting یا GraphicDesign را در اپلیکیشن وارد نموده، منتظر بنشینید و به برنامه اجازه دهید تا به جستجو بپردازد. سپس با افرادی که مایل به ملاقات آنها هستید (به دلایل حرفه ای) ارتباط برقرار کرده، و چنانچه فرد مورد نظر را یافتید، زمان و مکانی را برای ملاقات با او تعیین نمایید. این کار بسیار ساده تر و کم تنش تر از تحویل کارت ویزیت و یا ارسال ایمیل رسمی به شرکت ها می باشد.

دیگر نیازی به گشتن در میان صفحات LinkedIn افراد غریبه و ارسال پیام های دوستانه به آنها نیست. همچنین نیازی به تحویل کارت ویزیت در رویدادهای کاری نخواهید داشت. آن روزها به پایان رسیده و آینده ای بهتر آغاز شده است.

یافتن شغل رویایی با اپلیکیشن Shapr
در حقیقت Shapr  اینجاست تا بتوانید از طریق آن رویاهای خود را طی چهار مرحله ساده به واقعیت تبدیل کنید: جستجو، انتخاب، گفتگو، ملاقات.

همین امروز لحظه را دریاب و شغل رویایی خود را پیدا کن.

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

بودجه راه آهن شهری همدان مصوب شد…

به گزارش ایرنا حمیدرضا حاجی بابایی روز جمعه در بازدید از ستاد خدمات سفر نورزی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *