خانه / اخبار و مقالات / ‌ایجاد اشتغال برای دو هزار و ۲۳ نفر در سال

‌ایجاد اشتغال برای دو هزار و ۲۳ نفر در سال

‌فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: بر اساس آمار بیمه شدگان تأمین اجتماعی از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۲۳ نفر در بخش‌های مختلف مشغول بکار شدند.

‌مسعود مرسلپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اشتغال جوانان در این شهرستان اظهار کرد: مشخصات هزار و ۳۳۹ نفر از افرادی که در سال ۹۸ در اسلامشهر مشغول بکار شدند، در سامانه رصد اشتغال کشور نیز ثبت شده است.

وی با بیان اینکه سامانه رصد اشتغال کشور سهمیه اشتغال شهرستان اسلامشهر را در سال گذشته ۹ هزار و ۷۳۲ نفر اعلام کرده بود افزود: با تلاش‌ها و اقدامات انجام شده و حمایتی که دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان از واحدهای تولیدی، صنعتی، صنفی، خدماتی و… داشتند، سهمیه تعیین شده بصورت صددرصد محقق شد و بر اساس آمار بیمه شدگان تأمین اجتماعی در سال قبل ۱۳ هزار و ۱۶ نفر در شهرستان صاحب شغل شدند.

فرماندار اسلامشهر همچنین نرخ اشتغال شهرستان را ۸۹/۹ درصد و نرخ بیکاری را ۱۰/۱ درصد اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۷۴ هزار و ۲۹۵ نفر در واحدهای صنعتی، صنفی، تولیدی، فنی، توزیعی و خدماتی اشتغال دارند.

وی تصریح کرد: اساس آمار بیمه شدگان تأمین اجتماعی از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۲۳ نفر در بخش‌های مختلف مشغول بکار شدند.

مرسلپور در پایان با بیان اینکه هدف گذاری ما در سال رونق تولید، حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در بخش‌های مختلف است، گفت: رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاران بخش خصوصی با قوت در سال ۹۸ در اسلامشهر انجام خواهد شد.

انتهای پیام

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

چهارمی نماینده ایران در رقابت‌های جهانی اسکی روی چمن

در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس، نماینده ایران موفق ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *