خانه / اخبار / 106 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بشرویه انجام شد…

106 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بشرویه انجام شد…

به گزارش ایرنا علیرضا زمان زاده روز یکشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی بشرویه در دهمین روز دهه فجر افزود: 98 پروژه با 400 میلیارد تومان سرمایه گذاری مربوط به پروژه های سال جاری در بشرویه است که 287 نفر اشتغالزایی در بخش خصوصی و 164 اشتغال دولتی داشته است.
وی از سرمایه گذاری در بخش های مختلف دولتی و خصوصی در بشرویه خبر داد و اظهار داشت: معدن، گردشگری و کویر از مهمترین ظرفیت ها است که اخیرا سرمایه گذاری بزرگی در بخش نمک درمانی کویر در شهرستان صورت گرفته که رتبه دوم را در خاورمیانه دارد.
زمان زاده در ادامه با بیان اینکه مسیر سرمایه گذاری در بشرویه آغاز شده است گفت: امیدوارم با همدلی و هم افزایی با همه نهادها و مردم بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم.
6 طرح عمرانی امروز در دهمین روز دهه فجر در بشرویه به بهره برداری رسید، طرح تجهیز و نوسازی اراضی، تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان شفا، مدرسه خیرساز سالار صادقی، بوستان گلشن فجر خلیج فارس، پرورش شتر مرغ توام و پروژه راه ارسک از مهمترین این طرح ها بود.
مرکز شهرستان بشرویه در شمال خراسان جنوبی و 320 کیلومتری بیرجند قرار دارد.
این شهرستان از شمال به شهرستان بردسکن خراسان رضوی، از غرب به شهرستان طبس، از جنوب به بخش دیهوک شهرستان طبس و از شرق به بخش مرکزی شهرستان فردوس متصل و دارای 379 روستا و آبادی است.
3215 * 6054

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

کمک به توسعه صنایع کشاورزی برون مرزی با کمک دانشگاه آلگارو (Algarve) پرتغال

دانشگاه آلگارو (Algarve) در جنوب پرتغال با همکاری شبکه کسب و کار منطقه ای (NERA)، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *