خانه / اخبار / 47هزارمیلیارد ریال اعتبار به عمران استان بوشهر اختصاص یافت…

47هزارمیلیارد ریال اعتبار به عمران استان بوشهر اختصاص یافت…

رضا عوض پور شنبه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: این میزان تخصیص از محل منابع مختلف اعم از منابع استانی و ملی بین پروژه های عمرانی استان بوشهر توزیع شده است.
وی بیان کرد: امسال بیش از 13 هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی در اختیار طرح های عمرانی استان بوشهر قرار گرفته است.
عوض پور ادامه داد: مطابق لایحه بودجه سال ٩٨اعتبارات پیش بینی شده برای استان در سال آینده ١۶ درصد نسبت به ابتدای سال ٩٧ رشد داشته که معادل ٢ برابر میانگین رشد اعتبارات عمرانی کشور است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر یادآورشد: در حال حاضر تخصیص اعتبارات عمرانی استان 71.5 درصد است که از این نظر رتبه دوم کشور را دارا هستیم.
عوض پور ادامه داد: با جهت گیری مناسب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و همچنین تاکیدهای استاندار مبنی بر تسریع در تکمیل پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا طی هفته دولت و دهه فجر سالجاری تعداد٨٩٩ پروژه عمرانی با اعتبار20 هزار میلیار ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در خصوص اخرین وضعیت مصوبه های دور اول سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به استان بوشهر نیز گفت: تمامی تعهدات ریالی سفر که بالغ بر 6 هزار و 200 میلیارد تومان است به طور کامل پرداخت شده که بخشی از پروژه ها به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: برخی دیگر نیز که به دلیل افزایش در هزینه ها یا افزایش حجم پروژه ها به بهره برداری نرسیده اند، اعتبار مورد نیاز آنها در سال ٩٨ تامین می شود.
7212/6045

انتهای پیام /*

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

۳۰۰ حلقه چاه غیر مجاز آب در فردیس شناسایی شد…

به گزارش ایرنا، فردوس کاظمی روز یکشنبه در نشست شورای حفاظت منابع آب شهرستان فردیس ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *