خانه / اخبار / 9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

Jeremy Hazan می گوید در اوایل این هفته، شخصی در وبسایت خبری Reddit از اینکه توانسته بود یک پرچم رایگان را از دولت کانادا دریافت کند، ابراز خوشحالی و غرور کرده بود. اما این فقط یک پرچم معمولی نبود که به وی اهدا شده بود، بلکه پرچم معتبر و رسمی کانادا بود که در حوالی ساختمان های پارلمان هیل کانادا به اهتزاز درآمده بود. این پرچم های نصب شده در محوطه Parliament Hill، روز به روز تغییر می کنند، بنابراین وقتی که یک پرچم جدید به اهتزاز درمی آید، پرچم های قدیمی که در روزهای قبل نصب شده بودند پایین آورده می شوند و برای کانادایی هایی که درخواست دریافت پرچم رایگان کانادا داده اند، فرستاده می شوند.

این موضوع باعث کنجکاوی ما شد تا بدانیم شهروندان و افراد دارای اقامت دائم کانادا، چه چیزهایی دیگری را می توانند از دولت این کشور به صورت رایگان دریافت کنند. بنابراین پس از تحقیق و جستجو، مشخص شد که چند چیز دیگر نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است.

  1. پرتره عکس رسمی ملکه الیزابت دوم

شما می توانید پرتره رسمی کانادایی ملکه الیزابت دوم را با مراجعه به سایت رسمی دولت کانادا در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید یا دانلود کنید. این عکس ملکه الیزابت در سال 2010 میلادی در Rideau Hall، در اتاوای کانادا گرفته شده است.

9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

  1. پرتره عکس رسمی از ملکه الیزابت و همسر سلطنتی ایشان دوک ادینبورگ

شما می توانید پرتره رسمی کانادایی ملکه الیزابت دوم را همراه با همسر ایشان دوک ادینبورگ، با مراجعه به سایت رسمی دولت کانادا در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید یا دانلود کنید. این عکس ملکه الیزابت و همسرشان در سال 2005 میلادی در بازدید سلطنتی ایشان به مناسبت جشن های سالگرد ساسکاچوان و ورود آلبرتا به کنفدراسیون گرفته شده است.

9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

  1. پرتره رسمی عکس از دوک ادینبورگ

شما می توانید پرتره رسمی کانادایی همسر ملکه الیزابت دوم را با مراجعه به سایت رسمی دولت کانادا در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید یا دانلود کنید.

9 چیزی که می توانید به صورت رایگان از دولت کانادا دریافت کنید

  1. سرویس پست رایگان

سرویس پستی رایگان دولت اجازه ارسال و دریافت رایگان نامه های پستی از برخی افراد همچون اعضای مجلس سنا، اعضای مجلس عوام، فرماندار کل و غیره را با توجه به اینکه گیرنده و فرستنده هر دو در کانادا باشند، می دهد.

  1. دریافت گزارش اعتباری رایگان

می توانید گزارش اعتباری خود را از طریق آژانس های اعلام اعتبار همچون Equifax و TransUnion، به صورت رایگان از طریق تلفن، فکس یا پست دریافت نمایید.

  1. پرچم های رایگان کانادا از پارلمان هیل

برای اولین بار در تاریخ 15 فوریه سال 1965، پرچم ملی کانادا بر فراز پارلمان هیل برافراشته شد. معمولا پنج پرچم در قسمت های مختلف ساختمان از جمله بالای برج صلح، در طرفین بلوک مرکزی و در بلوک شرقی و غربی ساختمان نصب شده اند. با توجه به جابجایی هر روزه پرچم های نصب شده با پرچم جدید، مردم کانادا می توانند با مراجعه به سایت مربوطه، درخواست دریافت یکی از آنها را به صورت رایگان داشته باشند.

  1. تورهای رایگان برای بازدید از ساختمان پارلمان هیل

با توجه به قرار گرفتن ساختمان پارلمان در خیابان Wellington در مرکز شهر اتاوا، مردم می توانند از تورهای رایگان جهت بازدید از این مکان تاریخی استفاده کنند.

  1. درخواست آنلاین دسترسی رایگان به اطلاعات و حریم خصوصی (ATIP)
  2. سفارش رایگان یا دانلود منشور حقوق و آزادی های کانادا

درباره ی kiyomars

مطلب پیشنهادی

سیاست کلی مسئولان قم حمایت از سرمایه گذاران است…

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استاندرای قم، بهرام سرمست عصر پنجشنبه در نشستی با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *